Chcete na tomto místě svoji reklamu ?

Je to velmi jednoduché !

    Jako Anonym můžete volně sledovat všechny účastníky chatu ve všech stálých kategoriích, ovšem bez možnosti vkládání svých vlastních textových příspěvků. Rovnež nemůžete jako anonym nebo přihlášený uživatel zakládat novou místnost. To jste si ale jistě již vyzkoušeli. Mnohem zajímavější možností je určitě zapojení se do kterékoliv debaty svými textovými příspěvky jako registrovaný a přihlášený návštěvník.

Jak se jednou provždy zaregistrovat
    Každý návštěvník se registruje do databáze systému pouze jednou jedenkrát. Zvolí si svoje jméno či přezdívku, heslo a zapíše svoji emailovou adresu. A to je úplně vše. Můžete používat písmena bez diakritiky a číslice. Vámi vybrané jméno může být třeba již obsazeno, pak nezbývá, než zvolit jiné. Před novou volbou jména můžete dokonce nahlédnout do seznamu již zaregistrovaných a tedy obsazených jmen. Zaregistrované údaje platí pro celý SkyFly server globálně. Emailovou adresu vyplňujte pečlivě, na tu je totiž možno odeslat soukromý příspěvek, aniž by byl v Diskuzi vůbec viditelný. Pokud chcete používat i svoji vlastní ikonku o velikosti 40x50, připravte si ji předem a pomocí tlačítka "Procházet" ji přidejte k registrovaným údajům. Registrační stránka samotná je velmi jednoduchá a vypadá takto.

Jak se přihlašovat do systému
    Přihlásit se mohou pouze ti návštěvníci, kteří se již do systému kdysi zaregistrovali a systém je tedy zná. Přihlašujete se prostřednictvím svého jména a hesla, které jste kdysi zaregistrovali. Okamžikem přihlášení přestáváte být pro systém anonymní návštěvník a můžete libovolně vkládat svoje textové příspěvky jako odpovědi nebo reakce na příspěvky ostatních. Přihlašovací stránka je ještě jednodušší než stránka registrační a můžete se na ni podívat tady. Přihlášení do systému platí pro celý SkyFly server globálně, tedy současně i pro ostatní rubriky.

Jak chatovat s uživateli?
    Na chatu máme 7 stálých chatovacích místností. Registrovaný ani anonymní uživatel nemůže zakládat nové chatovací místnosti. Než samotný uživatel bude chatovat s jinými uživateli, bude nutné se v přihlašovacím okně přihlásit. Login a heslo bylo založeno při samotné registraci zde Přihlášený uživatel může nyní vstoupit do kterékoli chatovací místnosti. Komunikovat s uživateli může současně - všem, nebo jen s vybranými členy pomocí tlačítka vedle smajlíků. Rovněž může uživatel poslat kamarádovi, známému pěkného smajlíka :-). Vše pak potvrdíme pomocí tlačítka Odeslat. Pokud budete chtít opustit chatovací místnost, klikněte na odkaz Odejít. Po té se dostanete na úvodní chatovací stránku a může vstoupit libovolně do jiné založení místnosti. K výzvě k opuštění místnosti rovněž dojde automaticky po 3 minutách nečinnosti uživatele a odkáže ho na úvodní chatovací stránku. Odhlásit se ze systému může uživatel pomocí odkazu "odhlášení ze systému". Tím se odhlásí i celkově z celého systému jak pro chat, tak i pro kategorii Diskuze a Vítr na mobil.

Pozdější změna údajů zaregistrovaného uživatele
    Jako zaregistrovaný uživatel můžete kdykoliv snadno změnit svoje heslo, emailovou adresu, ikonku nebo dokonce i svoje uživatelské jméno. Změna údajů platí pro celý SkyFly server globálně. Příslušná stránka je jednoduchá a velmi se podobá stránce pro registraci.


S případnými dotazy či nejasnostmi se nebojte obrátit na adresu skyfly@skyfly.cz

 Návrat na domovskou stránku
 Návrat na domovskou stránku