Chcete na tomto místě svoji reklamu ?Co je Pararevue ?

    Na základě licenční úmluvy vychází od ledna 2000 česká verze britského časopisu Cross Country jako příloha magazínu "Horská Revue".

    Pararevue je výběr toho nejlepšího, co je v Cross Country o paraglidingu a paraalpinismu publikováno. Spolu s doplněním o informace z Čech a Slovenska a o příběhy českých letců se Vám dostává více jak 200 stran kvalitního čtení o padákovém létání.

    Spojení s magazínem Horská Revue jsme zvolili z následujících důvodů:

  • samostatné vydávání časopisu na stejné grafické a obsahové úrovni je vzhledem k nízké členské základně zatím nemožné (ale pokud se v budoucnosti ukáže opak, jsme připraveni ...)

  • jako jeden ze sportů provozovaných převážně v horách, zapadá paragliding do celkové koncepce magazínu Horská Revue

  • mnoho padáčkářů vzešlo z řad horolezců, převážně kterým je Horská Revue určena a podle našich průzkumů se velmi mnoho lidí zajímá jak o létání, tak i o horolezectví a vysokohorskou turistiku

    Horská Revue je čtvrtletník s jedním speciálem (ve speciálu 2000 se například dozvíte vše o létání, lezení a trekingu v Africe). Grafickou úrovní, okruhen dopisovatelů a kvalitou příspěvků se liší od všech podobných časopisů, které u nás vycházejí.

    Horská Revue s přílohou Pararevue vychází 5x ročně. Za celoroční předplatné ve výši 750 Kč dostanete na 800 stran kvalitního čtení a unikátních fotografií o sportech provozovaných v horském prostředí.

    Připravili jsme pro Vás různé varianty předplatného. Od půlročního až po dlouhodobé. Do konce roku 1999 platí speciální akce -
ke každému předplatnému obdržíte hodnotný dárek od firmy Ferrino (spacáky, batohy a další ...), jehož cena v některých případech překračuje cenu předplatného.

    Bližší informace najdete na internetových stránkách
Horské Revue. Zatím se připravují, plánujeme je spustit v lednu 2000. Pokud chcete být o jejich spuštění informováni, registrujte se zde.

    Tištěné informace o magazínu Pararevue, předplatném a výhodách Vám zašleme ihned po obdržení vyplněného formuláře.


 Návrat na domovskou stránku