Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 

Sobota 8.7.2006
    "Čeká nás krásných šest dní!" referuje po ránu Martin Orlík. Mohou nastat pouze problémy se silným větrem.

    Na kopci jsme se ocitli nezvykle brzy, i když bylo ještě potřeba zašít Karlovy roztržené kalhoty, které mu údajně prokousl zub času. Task N 5 byl asi po čtyřech změnách nakonec přepsán na disciplínu "Speed Run" o pěti otočných bodech v délce 47km. František mi sděluje, že kdyby byly základny o 1km výše, bylo by to super. Dustdevils smotali Hančin, Tomášův a Davidův padák opravdu důkladně, zatímco pytlík od svačiny ustředil silný stoupák a na zem se dostal jen díky místnímu, neuvěřitelně šikovnému tandemistovi. Tomáš Brauner posléze vyhodnotil poučku č.1: "Nedávat foťák do padáku!"

    Nejodvážněji letěl Karel, který první vylétl na trať a první přistával v cíli. Brzký start se dnes ukázal jako nevýhoda, protože počasí mělo tendenci se zlepšovat. Jediný Maurer čekal na opačné straně kružnice, aby měl lepší pozici, což mu stejně nestačilo, protože Valič byl rychlejší.

 Amerigo

 Briefing


 Místní tandem

 Start

    Po obtíženém startu se nakonec mnoho pilotů sešlo v cíli. Smůlu měl dnes Martin Orlík, kterého při dokluzu do pásky zasáhl úplav za vrchlíkem jednoho ze závodníků, dostal kolaps vrchlíku a skončil ve stromu. Odnesl to kotník levé nohy. Po rentgenu bylo zjištěno, že má nadvakrát zlomenou patu a musí podstoupit operaci. Držme mu palce, ať dobře srůstá a doufejme, že už mají u Oslíků vybráno! Je jasné, že se nejednalo o Martinovu chybu a že za všechno může Angličan Ogden Russel, který stáčel spirálu v prostoru cílové pásky a vletěl tak Martinovi do cesty.

Výsledky:
     1. Urban Valič, 2. Christian Maurer, 3. Aljaz Valič, 15. David Ohlídal, 17. František Pavloušek, 19. Tomáš Brauner, 27. Martin Orlík, 31. Karel Vrbenský, 91. Petra Krausová a 98. Hanka Matyásková. V týmech jsme se posunuli celkově na 4. místo, gratulujeme!

    Ve večerní módní šou se dnes předvedla i Ewa Wisnierska a Charles Cazaux (viz foto).

 Módní přehlídka - Ewa a Charles


pokračování článku

 Návrat na domovskou stránku