Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


   1  2  3  4  5  6  7 
 

Úterý 22.8.2006
    Optimismus všem pilotům dodalo dnešní ráno, které nás přivítalo nádherně modrým nebem a ranní rosou. Již v devět ráno odjížděli piloti na start na Krvavci, kde ve dvanáct hodin byla vypsána 61,7 km dlouhá disciplína se dvěma otočnými body. Startovní okno bylo otevřeno ve 13.15 se vzdušným startem ve 14.00 cca 7 km od startu na Krvavci. Se zachycením dnes piloti neměli žádné potíže. Dostupy byly zpočátku okolo 2000 metrů a později klesly na cca 1800 metrů. Nasvícené údolí a svahy posílaly nahoru mnoho pěkných a výživných stoupáků, a tak několik pilotů vyčkávalo těsně před startovní kružnicí ještě asi 10 minut před otevřením startu.

 Výběr disciplíny

 Start


 Richard Bojda s kolektivem

 Začalo foukat

    Na druhém nejvzdálenějším otočném bodu asi 5 km před Jesenicí jako první otáčel vítěz včerejšího kola Luděk Procházka těsně následován Honzou Jílkem a Michalem Brabencem, který se první polovinu závodu staral o vedení, i když letěl v nízké letové hladině.

    Oblačnost nad horami ale začala houstnout a významně růst, a tak ke škodě pilotů, kteří již byli na dohled od posledního otočného bodu a téměř u cíle, bylo z důvodu bouřky na trati dnešní kolo zrušeno. Na pořadí se tedy nic nemění a účastníci doufají, že počasí umožní odletět další kola.


pokračování článku

 Návrat na domovskou stránku