Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


   1  2  3  4  5  6  7 
 

Neděle 27.8.2006
    Ráno jsme se probudili do prosluněného Slovinska, ale po shlédnutí předpovědi se počasí začalo kazit. Startovní pole vyrazilo na Ambrož a Masox doufal, že konečně někomu věnuje i třetí láhev vína pro vítěze kola.

    Na startu jsme vyčkávali projasnění zatažené oblohy. Během čekání jsme povzbuzovali cyklisty jedoucí vzhůru a uskakovali před těmi, co jeli dolů. Dále jsme sledovali souboj Šnajbyho a Týdy na láhve s vodou. Skončil nerozhodně.

    Vzhledem k tomu, že základny mraků povážlivě poklesly, task komise krátce po dvanácté navrhla dnešní kolo zrušit. Na závodění to nebylo, ale polétali jsme pěkně. Vyhlášení vítězů se poněkud zdrželo, neboť "Masoxmobil" nešel ani roztlačit.


 Na kopci

 Hanka a Renáta


 Nad přistávačkou u vesničky Grad

 Vítězové závodu

    Závěrečný ceremoniál se odehrál v kempu a speciálně kvůli němu přijela Renáta Kuhnová až z Bulharska. Ocenění se mohli těšit z originálních trofejí. Vzhledem k tomu, že se na celkovém pořadí opět nic neměnilo, láhev vína dostal vítěz závodu František Pavloušek.

    Tolik tedy letošní "XSider Cup", je třeba poděkovat Masoxovi za pořádání tohoto podniku, s výhradami Svatému Petrovi za počasí a reportážnímu týmu "Standovo děvče" ve složení Honza, Richard, Vašek a Manci pod vedením manažerky a umělecké vedoucí Mileny.

 Nashledanou příště


Zajímají vás celkové výsledky tohoto závodu ?

 Návrat na domovskou stránku