Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


  Jste přihlášen jako: Anonym  (Nemůžete tedy vkládat příspěvky do diskuze.)

  ... návrat do rubriky.


  Od:   jirkamat    (Pondělí, 31.1.2011 13:33)
 
Komu:  
all
 
Text:  

ahoj chlapi, špatně mi ukazuje variometr, Digilfy VL 100, mám ho už dost dlouho, ale nevíte někdo, kde by se dal přístroj opravit? Dík za odpověd, Jirka

 


  Od:   Milan89    (Pátek, 15.10.2010 20:49)
 
Komu:  
All
 
Text:  

Zdravím, vybírám si GPSku. Momentálně se už rozhoduji jestli vzít 76S nebo 76CSx. CSx mě láká o moc víc, ale mám strach z čitelnosti barevného displeje na slunci. 76S je klasika a hodně lidí s ní dodnes létá, ale chybí mi u ní možnost rozšířit paměť. Proto se vás ptám, jestli má smysl koupit starší model nebo není důvod k obavám z modelu novějšího? Děkuji za odpověď

 


  Od:   Maweric    (Čtvrtek, 5.8.2010 9:32)
 
Komu:  
KarlosS
 
Text:  

Díky moc za odkaz a info. Martin

 


  Od:   KarlosS    (Čtvrtek, 5.8.2010 8:54)
 
Komu:  
MAWERIC
 
Text:  

Vária Flytec dovážím do ČR. Jsou v podstatě totožná s Braunigery.Základní modely 6005 a 6010 se liší barozáznamem a připojením k PC, vyšší modely 6015 a 6030 mají integrované GPS.
Více na http://paragliding.prodejce.cz/pristroje.html
Karlos

 


  Od:   Maweric    (Pondělí, 2.8.2010 13:31)
 
Komu:  
All
 
Text:  

Zdravím, mam otázku ohledně Flytecu pro motorové rogalo, přemýšlím o koupi tohoto přístroje ale moc se mi zatím o nich nepodařilo zjistit. Nevíte kde nabrat informace o provozu těchto přístrojů? popřípadě podle čeho vybírat? Děkuji Martin

 


  Od:   emca    (Pátek, 30.4.2010 17:52)
 
Komu:  
steklik
 
Text:  

Tyto věci vyrábí Emil Dvorožnak.

 


  Od:   KarlosS    (Čtvrtek, 22.4.2010 21:16)
 
Komu:  
Dwarf22
 
Text:  

Mě se líbí Digifly Archimede Plus. Přístroj této kategorie a má tři obrazovky, kromě základních funkcí i ukazatel středění stoupavého proudu. Možnost upgrade, atd. Více info je na:
http://paragliding.prodejce.cz/pristroje.html

 


  Od:   KarlosS    (Úterý, 6.4.2010 21:36)
 
Komu:  
pepasefl
 
Text:  

Obyčejný, levný Panasonic Lumix DMC LS 80 byl vyhodnocen v testu jako nejrychleji vyhodnocující záběr. Bez přípravy nejlepší fotky. Ve své třídě samozřejmě:-).

 


Od:   Lupen    (Neděle, 27.12.2009 21:01)
 
Komu:  
All
 
Text:  

Nestalo se někomu, že u vária Bräuniger IQ Basic se zničeho nic začal měnit zvuk. Závada trvá již delší dobu, takže o vlhkost se zřejmě nejedná, piezo už jsem vyměnil a nic :-( Zvuk je kolísavý a spíše se zvyšuje.

 


  Od:   JeBe    (Čtvrtek, 3.9.2009 0:46)
 
Komu:  
all
 
Text:  

zdravim,
mam gps garmin 60 CSx zakoupenou v americe. muj porblem je ze se mi zobrazuje mapa az do merítka 3 km.. od 3 nahoru tam je basemap. nevíte nekdo jak by se to dalo zmenit?
diky

 


  Od:   SKmattie    (Pátek, 28.8.2009 10:51)
 
Komu:  
All
 
Text:  

Ahojky, ja tiez by som chcel sa spytat, nakolko e-shop na Sky Fly uz nie je, kde by som zohnal vario Birdsense Base. Potrebujem jednoduche a funkcne vario a nechcem to pipatko na helmyu od Brauningeru....
Dakujem za odpoved

 


  Od:   LaKrec    (Sobota, 8.8.2009 19:50)
 
Komu:  
Standa
 
Text:  

Dobrý den,mám na Vás dotaz. Vlastním vario Digifly Cartesio 2 a GPS Garmin Etrex VISTA HCx,tu s barevným displejem.Je možné je vzájemně propojit a využít tak navigační stránku varia? Když jsem je kupoval dostal jsem propojovací kabel s jiným konektorem.Asi na nějaký jiný model GPS. Tenhle má výstup USB mini a na variu je jack 3.5 Jack by byl OK,ale výstup z GPS ne. Taky jsem se nějak nedopátral na nastavení komunikačního protokolu a přenosové rychlosti v GPS. Je možné,že spolu třeba vůbec nekomunikují? Nebo která GPS by s váriem komunikovala?
Děkuji....

 


  Od:   kopcolezec    (Středa, 29.7.2009 23:26)
 
Komu:  
All
 
Text:  

Ahoj, mám vario Flytec 4005, ale neukazuje správně výšku. Potřeboval bych ho nejspíš poslat do servisu nebo co s tím.. nevíte někdo ktará firma to dělá?? Díky.

 


  Od:   JiTi    (Středa, 20.5.2009 15:05)
 
Komu:  
Standa
 
Text:  

Stando mam drobny dotaz. Na GPSce 76CSx tady koupené se mi rozjíždí výška. Nakalibruji výšku podle satelitu tak pomalinku se mění její hodnota až i do záporných hodnot. Tohleto mi dělá o začátku. Kalibruji podle tlaku, známé výšky nebo satelitů. Autokalibrace je povolena. Co s tím? Není ještě někde zádrhel, který jsem opoměl?

 


  Od:   Simi    (Středa, 8.4.2009 15:49)
 
Komu:  
Standa
 
Text:  

Tak bych přispěl do diskuse také jednou otázečkou. A co kdyby se skloubilo dohromady vário jen na přilbu s navigací GARMINI s barometrickým výškoměrem, dostali bychom se na cenu kolem 9 tisíc a měli bychom v podstatě vše co nás pro let zajímá. A GPS použitelnou pro jakoukoli navigaci, kolo, turistika, moto.

 


Od:   Standa    (Úterý, 31.3.2009 7:19)
 
Komu:  
Hubis
 
Text:  

Je zajímavé, že čas od času tuto myšlenku vždycky někdo opráší a začne nad tím vážně uvažovat. Jakýsi racionální základ tahle úvaha o "skvělé bombě" sice má, ale realita je úplně jiná. Jako výškoměr sice GPS s barometrickým výškoměrem využiješ, ale jako použitelný variometr rozhodně ne. Půjč si ho od někoho na jeden let a rychle to zjistíš sám. Na variometru potřebuješ při středění stoupáku vidět běhající ručičku, stupnici či sloupec a nebo nejlépe jenom poslouchat akustiku, protože se tím pádem můžeš koukat na vývoj situace kolem sebe. Nic z toho ti tebou zmiňovaný přístroj nenabídne. Takže z hrušky dolů, vario je prostě vario.

 


  Od:   Hubis    (Pondělí, 30.3.2009 21:40)
 
Komu:  
All
 
Text:  

GARMIN eTrex VISTA používá to někdo pro PG? (Ne Legend!) S jakými zkušenostmi prosím?
Je v tom nějaký "Výškový počítač", nahradí to plnohodnotně Vario? Myslím zejména nastavení prahů citlivosti a doby, po které to má reagovat - a» neřve na malých bublinkách. A co reprák - pípá to standardně jako Vária? A je to slyšet?
Tento přístroj mne velmi zajímá - za cenu okolo 6 tisíc včetnš DPH sdružuje GPS a nějaký "Výškový počítač". Kdyby to bylo vedle Gparny také jako klasické vário, pak by to byla naprostá bomba. Předem díky za všechny odpovědi.

 


Od:   Standa    (Pátek, 20.3.2009 7:25)
 
Komu:  
Fan
 
Text:  

Výrobce na to samozřejmě pamatuje a držáky mají v místě konektorů volný prostor pro připojení kabelu.

 


  Od:   Fan    (Úterý, 17.3.2009 17:11)
 
Komu:  
Standa
 
Text:  

Mam GPSmap60CSx a uvazuji o koupi drzaku GPS Auto Holder-S (60) a GPS Auto Cable (12XL, 60, 72, 76) prostrednictvim SKYFLY shopu. Bohuzel tam nemate fotky a tak nevim, jak drzak vypada. Nebude vadit napajeci konektor pro zasunuti GPS do drzaku?
Diky za odpoved

 


  Od:   RadekK    (Středa, 11.3.2009 13:09)
 
Komu:  
All
 
Text:  

Garmin Oregon od nového beta firmware 2.93 poskytuje interface na download tracklogu a jeho následné podepsání. Zatím 100% funguje s G7toWIN vypadá to, že i s MaxPunkte.. U ostatního SW jsou drobné problémy. Lepší než drátem to voka. Tím se tato gps stává použitelnější jako flight recorder..

 


  Další stránka příspěvků ...

 Návrat na domovskou stránku