Chcete na tomto místě svoji reklamu ?
     Vy se ptáte ...

 Dotaz:
   
Počet nalezených dotazů: 5

    ... návrat do rubriky.


 

Dobrý den, viděl jsem lehký MZK který měl zabudované klapky, myslím, že dokonce dvoje - nejsem si jistý (jako křidélka a vztlaky). Víte o tom něco (výrobce, název...) Díky za info. Josef Hradec

Zkuste se obrátit ná firmu HAMAN KAREL f.o., možná by Vám mohla řící o tom více.

  

Jak zrušit inzerát. Jak zjistit kód ke zrušení inzerátu

Smazat inzerát lze pomocí odkazu Smazat inzerát, který se nechází pod každým inzerátem. Po odkliknutí na tento odkaz vložíte kód, který jste obdržel e-mailem při vložení inzerce. Každý vložený inzerát má svůj specifický kód, kterým lze inzerát smazat.

  

Vlastním barograf Richard. Registrační inkoust zakoupeny r. 1973 mi dochazi. Nemohu najit patricneho prodejce. Zdvorile Vas zadam o radu. J.Link

Momentálně informaci o dodavateli nebo prodejci inkoustu k tomuto barografu nemáme. Zkuste tento dotaz položit do kategorie Vzkazy.

  

Už dlouho mám od vás službu Vítr na mobil. Chtěl bych ji zrušit, ale nevím ani jméno ani heslo.

Stačí, když nám pošlete mobilní emailovou adresu vašeho telefonu, pro kterou máte zapnutou službu Vítr na mobil a my příslušné jméno a heslo v databázi dohledáme.

  

Aký je presný význam skratky "ALZ" pri údaji výšky v popisoch terénov?

Zkratka znamená "Above Landing Zone", tedy převýšení nad přistávačkou. Např. u startoviště Velký Javorník v Beskydech je uvedeno 920m MSL a 460m ALZ, což znamená, že toto startoviště leží v nadmořské výšce 920m a ve výšce 460m nad obvyklou přistávací plochou.

 


 
|Další stránka ...
 Návrat na domovskou stránku