E-shop
Diskuze
Kontakt
czechDo you prefer English?
Průnik do třetí, vzdušné dimenze převyšuje veškeré ostatní mátožně šedivé lidské klopýtání,
které je s touto bohulibou činností hrubě nesrovnatelné.
Počasí na 3 dny
vítr
Kalendář akcí 2023 - Červen
Po
Út
St
Čt
So
Ne
29
30
31
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
paragliding
reklama
Zajímavosti, novinky - 31.3.2022
Přelety, zážitky a příběhy z létání
Pravidla pro rubriku Inzerce
Na těchto stránkách můžete bezplatně podávat inzeráty nekomerčního charakteru. Do nekomerční inzerce spadají veškeré inzeráty nevýdělečného charakteru. V případě že máte zájem prezentovat zde komerční nabídku, navštivte tento odkaz reklama.
Nevhodné inzeráty budou správcem bez upozornění smazány. Inzerát může být vložen do stejné rubriky jen jednou.
Opakující se inzeráty ve stejné rubrice budou smazány. Stejný inzerát lze vložit až následující den.
Provozovatel si vyhrazuje právo provést nezbytné změny v inzerátu, inzerát vůbec nezveřejnit, případně inzerát odstranit z nabídky, bude-li v rozporu s platnými zákony České republiky, podmínkami inzerce skyfly.cz nebo dobrými mravy.
Provozovatel neodpovídá za činnost uživatelů služeb skyfly.cz ani za způsob jakým služby skyfly.cz využívají. Nenese také žádnou odpovědnost za případné zneužití služeb serveru uživateli či třetími osobami.
Provozovatel inzerce může měnit podmínky a pravidla inzerce bez předchozího upozornění. Provozovatel inzerce neodpovídá za obsah zveřejněných inzerátů.
Vložené inzeráty se zobrazují po dobu 12 měsíců a nepodléhají žádné registraci. Po této době jsou inzeráty automaticky mazány společně se všemi údaji, které Uživatel při zadávání uvedl..
Nekomerční inzeráty jsou zveřejněny ZDARMA.
Vkládání textů a fotografií
Ve formuláři v názvu e-mailu používejte znak @. Nenahrazujte jej slovem "závinač" a pod. znaky nahrazující tento symbol. Spolu s inzerátem můžete vkládat své fotografie (na jeden inzerát max. 4 fotografie). Na server nelze vložit fotografie větší než 2MB. Min. rozlišení fotografie musí být 120x80 pixelů a max. 2000x2000 pixelů. Fotografie nahrávejte ve formátu JPG. Vložené inzeráty s fotografiemi jsou schvalovány administrátorem. Po jejim schválení budou fotografie na serveru zobrazeny.
Mazání, odstranění inzerátu
Inzerenti si mohou vložené inzeráty s uvedenýmu údaji, kteří poskytli sami mohou smazat pomocí speciálního kódu, který je zaslán automaticky na e-mail inzerenta.
Společně s kódem získá inzerent i odkaz na formulář, kde tento kód vloží a odešle. Při odeslání bude inzerát okamžitě vymazán z databáze.
Pokud už nevlastníte kód pro mazání inzerátu a chcete inzerát smazat, sdělte nám tuto informaci e-mailem na skyfly@skyfly.cz. Tento požadavek zasílejte z e-mailu, který byl obsažen v inzerci. Bez této identifikace nemůže být inzerát smazán.
28.3.2022 - Filip Zejda