Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


  ... návrat do rubriky.
Krkonoše nebo Ostrava ?

Z deníčku neznámého autora

12. října
    Dnes jsme se přestěhovali z Ostravy do našeho nového domku v Krkonoších. Bože, jak je tu krásně! Už se nemohu dočkat, až majestátné horské vrcholy pokryje bílý sníh.

20. října
    Krkonoše jsou tím nejkrásnějším místem na zemi. Podnikli jsme malý výlet do okolí a přitom jsme viděli několik jelenů. Jak ti byli nádherní! Zdá se mi, že jelen je jedno z nejúžasnějších zvířat na zemi.

11. listopadu
    Brzy začne lovecká sezóna. Nechápu, jak někdo může zabít tak nádherného tvora, jakým je jelen. Doufám, že už konečně začne sněžit.

10. prosince
    Minulou noc krásně sněžilo. Probudil jsem se a vše kolem leželo pod jiskřivě bílou sněhovou pokrývkou. Krása jako na vánoční pohlednici. A to božské ticho. Kdepak Ostrava. S chutí jsem proházel příjezdovou cestu a uspořádali jsme rodinnou koulovačku. Potom ale projel kolem sněžný pluh a musel jsem znovu proházet příjezdovou cestu. Prostě to tady miluju.

12. prosince
    Minulou noc připadl další bílý sníh. Sněžný pluh si dnes zopakoval žertík s příjezdovou cestou. Nevadí, během chvilky jsem ji znovu proházel.

19. prosince
    Napadl další sníh. Kvůli zahrnuté příjezdové cestě jsem se nedostal včas do práce. Už jsem úplně vyčerpaný neustálým prohazováním cesty. Zasranej sněžnej pluh!

22. prosince
    Včera napadly zase další ty bílý sračky. Už mám na rukách od lopaty puchýře. Jsem přesvědčenej, že sněžnej pluh čeká někde za rohem, dokud neproházím příjezdovou cestu. Hajzl jeden!

25. prosince
    Tak tedy veselé Vánoce. Včera napadlo ještě víc toho posranýho sněhu. Jestli jednou dostanu do ruky toho zkurvysyna, co řídí ten sněžnej pluh, tak ho nakopu rovnou do prdele! Nechápu, proč prostě na tu zasranou silnici nenasypou víc soli, aby rozpustila všecek ten sajrajt.


 Ostrava


27. prosince
    Zase napadl vagón toho bílýho svinstva. Už tři dny jsem nevystrčil rypák s výjimkou prohazování příjezdové cesty pokaždé, když projel pluh. Nakonec ale i pluh uvázl v závěji a řidič, ten dobytek drzej, si přišel vypůjčit moji lopatu. Řekl jsem mu, že jsem jich už šest zlámal, když sem prohazoval tu zahrnutou příjezdovku. A pak sem ho mlátil po hlavě tou sedmou lopatou tak dlouho, až se dal na útěk.

28. prosince
    Konečně jsem se dostal z baráku. Odstranil jsem z auta to bílý svinstvo a vydal se do obchodu pro nějaké jídlo. Na zpáteční cestě mi vběhl do cesty jelen. Už se to nedalo ubrzdit. Teď mám škodu na autě za 50 tisíc. Ty zasraný bestie by měli postřílet. Nechápu, proč je ti lovci během sezóny nevymlátili všechny.

10. března
    Konečně slezl ten hnusnej sníh a začalo jaro. Odvezl jsem auto do servisu dolů do města. Člověk by nevěřil, jak může za jednu zimu zrezivět od tý debilní soli, co s ní ty hovada sypou tu silnici.

2. dubna
    Odstěhovali jsme se zpátky do Ostravy. Teď teprve vidím, jak je to vlastně nádherné město. Nechápu, jak někdo může žít v takové prdeli, jako jsou Krkonoše!


 Návrat na domovskou stránku