Chcete na tomto místě svoji reklamu ?Je to velmi jednoduché !

    Jako Anonym můžete volně pročítat všechny příspěvky ve všech kategoriích, ovšem bez možnosti vkládání svých vlastních textových příspěvků. To jste si ale jistě již vyzkoušeli. Mnohem zajímavější možností je určitě zapojení se do kterékoliv debaty svými textovými příspěvky jako registrovaný a přihlášený návštěvník.

Jak se jednou provždy zaregistrovat
    Každý návštěvník se registruje do databáze systému pouze jednou jedenkrát. Zvolí si svoje jméno či přezdívku, heslo a zapíše svoji emailovou adresu. A to je úplně vše. Můžete používat písmena bez diakritiky a číslice. Vámi vybrané jméno může být třeba již obsazeno, pak nezbývá, než zvolit jiné. Před novou volbou jména můžete dokonce nahlédnout do seznamu již zaregistrovaných a tedy obsazených jmen. Zaregistrované údaje platí pro celý SkyFly server globálně. Emailovou adresu vyplňujte pečlivě, na tu je totiž možno odeslat soukromý příspěvek, aniž by byl v Diskuzi vůbec viditelný. Pokud chcete používat i svoji vlastní ikonku o velikosti 40x50, připravte si ji předem a pomocí tlačítka "Procházet" ji přidejte k registrovaným údajům. Registrační stránka samotná je velmi jednoduchá a vypadá takto.

Jak se přihlašovat do systému
    Přihlásit se mohou pouze ti návštěvníci, kteří se již do systému kdysi zaregistrovali a systém je tedy zná. Přihlašujete se prostřednictvím svého jména a hesla, které jste kdysi zaregistrovali. Okamžikem přihlášení přestáváte být pro systém anonymní návštěvník a můžete libovolně vkládat svoje textové příspěvky jako odpovědi nebo reakce na příspěvky ostatních. Přihlašovací stránka je ještě jednodušší než stránka registrační a můžete se na ni podívat tady. Přihlášení do systému platí pro celý SkyFly server globálně, tedy současně i pro ostatní rubriky.

Jak přidávat svoje textové příspěvky
    Vlastní příspěvek je možno snadno vepsat do okénka s názvem "Text:" v horní části zvolené stránky. Nezapomeňte v okénku "Komu:" napsat jméno toho návštěvníka, kterému je příspěvek určen. Pokud si nemůžete vzpomenout, nahlédněte do seznamu. Zadáním jména "All" nebo nevyplněním okénka dáváte systému najevo, že textový příspěvek bude určen všem. Všimněte si, že okénko s názvem "Od:" je již vyplněno jménem, pod kterým jste se do systému přihlásili a není tedy třeba je vyplňovat.

    Kliknutím na symbol maličké obálky u příslušného textového příspěvku můžete odeslat emailovou soukromou zprávu přímo do emailové schránky autora příspěvku, aniž by se pak tento text v rubrice Diskuze objevil. Je to vlastně totéž, jako když odešlete emailovou zprávu někomu přímo na jeho emailovou adresu.


Pozdější změna údajů zaregistrovaného uživatele
    Jako zaregistrovaný uživatel můžete kdykoliv snadno změnit svoje heslo, emailovou adresu, ikonku nebo dokonce i svoje uživatelské jméno. Změna údajů platí pro celý SkyFly server globálně. Příslušná stránka je jednoduchá a velmi se podobá stránce pro registraci.

Zrychlení práce a další možnosti využití
    Jistě při pročítání diskuzních textů narazíte na takový příspěvek, na který chcete ihned zareagovat svým vlastním textem. Pak úplně stačí kliknout přímo na jméno autora v kolonce "Od:", systém okamžitě naroluje stránku na její vrchol s vyplňovacími poli, do okénka "Komu:" automaticky dosadí adresáta a stačí tedy jenom zadat text nového příspěvku. Jako uživatel znalý příkazů HTML můžete měnit typ a barvu písma, vkládat do textu obrázky či dokonce www odkazy. Zkrátka je to úplná "brnkačka" ...!


S případnými dotazy či nejasnostmi se nebojte obrátit na adresu skyfly@skyfly.cz

 Návrat na domovskou stránku