Chcete na tomto místě svoji reklamu ?

Reklamní banner

    Chcete-li přivést na internetové stránky vaší firmy spoustu nových lidí, můžete využít možnosti firemní inzerce na nejnavštěvovanějším českém leteckém serveru SkyFly. Nabízíme vám umístění banneru a to budˇ ve formě obdélníku formátu 250x170 pixelů (úvodní stránka - v horní části této stránky), nebo banner rozměru 290x245 pixelů (aktivní reklama v rubrice Inzeráty pouze v případě, že inzeráty obsahují fotografie) a dále nejčastěji použivaného rozměru banneru velikostí 728x90 pixelů (reklama zobrazena v každé kategorii). Všechny tyto reklamní bannery fungují jako internetový odkaz na www stránky vaší firmy. Na rozdíl od některých jiných serverů, kde se prostřednictvím animovaného obrázku střídá v jednom banneru i několik firem najednou, na SkyFly serveru je každý banner přiřazen výhradně jediné firmě po dobu tolika měsíců, kolik si sama určí.

    Ve které rubrice a na které konkrétní stránce bude banner umístěn, si opět rozhodne příslušná firma sama. Pro některé firmy bude jistě zajímavá i možnost využití stránek v anglické části SkyFly serveru.

Na kolik že to přijde ?
    

250x170 pixelů - úvodní home page (index.php) SkyFly - 1500,-Kč/měsíc
728x90 pixelů - kategorie: Inzeráty, prodej koupím - 1000,- Kč/měsíc Ostatní kategorie: 700,- Kč/měsíc
290x245 pixelů - kategorie: Inzeráty, prodej, koupím - 300,-Kč/měsíc (Pozn: aktivní banner v případě, že inzerát obsahuje foto)

Ovšem v případě, že si firma hodlá předplatit jeden banner na dobu půl roku, dostane slevu ve výši 10%. V případě předplacení celého roku se sleva zvyšuje na 15%. Cena reklamního banneru je tedy vyšší, než cena komerčního inzerátu, protože reklamní banner je neustále na očích, a to v té nejexponovanější části dané stránky, tedy na jejím vrcholu.

A kde takový reklamní banner vzít ?
    Většina firem, inzerujících na internetu, již svůj reklamní banner vlastní a hojně jej také používá. Těm firmám, které to zkusí poprvé, můžeme nabídnout jeho vytvoření. Cena za práci se bude pohybovat podle složitosti vytvářených animací a to do 1000,- Kč/banner.

Emailová adresa skyfly@skyfly.cz je vám stále k dispozici.

 Návrat na domovskou stránku