Chcete na tomto místě svoji reklamu ?

Reklamní banner

    Chcete-li přivést na internetové stránky vaší firmy spoustu nových lidí, můžete využít možnosti firemní inzerce na nejnavštěvovanějším českém leteckém serveru SkyFly, a to ve formě standardního obdélníku mezinárodního formátu 468x60 pixelů (viz horní část této stránky), který funguje jako internetový odkaz na www stránky vaší firmy. Na rozdíl od některých jiných serverů, kde se prostřednictvím animovaného obrázku střídá v jednom banneru i několik firem najednou, na SkyFly serveru je každý banner přiřazen výhradně jediné firmě po dobu tolika měsíců, kolik si sama určí.

    Ve které rubrice a na které konkrétní stránce bude banner umístěn, si opět rozhodne příslušná firma sama. Pro některé firmy bude jistě zajímavá i možnost využití stránek v anglické části SkyFly serveru.

Na kolik že to přijde ?
    Umístění každého reklamního banneru stojí 1800Kč měsíčně. Ovšem v případě, že si firma hodlá předplatit jeden banner na dobu půl roku, dostane slevu ve výši 33%. V případě předplacení celého roku se sleva zvyšuje na 50%. Cena reklamního banneru je tedy vyšší, než cena komerčního inzerátu, protože reklamní banner je neustále na očích, a to v té nejexponovanější části dané stránky, tedy na jejím vrcholu.

A kde takový reklamní banner vzít ?
    Většina firem, inzerujících na internetu, již svůj reklamní banner vlastní a hojně jej také používá. Těm firmám, které to zkusí poprvé, můžeme nabídnout jeho vytvoření. Cena za práci se bude pohybovat podle složitosti vytvářených animací od 1200Kč do 1900Kč.

Emailová adresa skyfly@skyfly.cz je vám stále k dispozici.

 Návrat na domovskou stránku