Chcete na tomto místě svoji reklamu ?    Fotoaparát nemá k dispozici sáňky s kontakty pro zasunutí externího blesku. Ten je třeba připojit kabelem pomocí speciálního pětikolíkového konektoru na boční stěně fotoaparátu. Při použití speciálního blesku FL-40 jsou právě díky pěti signálům přenášeny údaje mezi bleskem a fotoaparátem a záblesková automatika tak zahrnuje i tento externí blesk nezávisle na tom, je-li výklopný blesk fotoaparátu použit či nikoliv.

Možnosti propojení
    Na levé boční stěně fotoaparátu je pod víčkem ukryto celkem 5 zdířek. Jedna slouží k připojení externího síťového napájecího adaptéru, druhá k připojení externího mikrofonu, třetí pak umožňuje přes USB rozhraní (Non Storage Class) propojit fotoaparát například s počítačem nebo s tiskárnou a čtvrtá je sériovým rozhraním RS-323 k propojení fotoaparátu a počítače. Pátá zdířka je výstupem audio/video signálu v normě PAL a umožňuje tedy pořízené snímky zobrazovat na obrazovce TV přijímače nebo je rovnou nahrávat na videorekordér.

    Jestliže na fotoaparátu zapneme funkci automatického prohlížení pořízených záběrů (SlideShow) a spustíme záznam na videorekordéru, jsou jednotlivé snímky v intervalech 5 sekund postupně zobrazovány a nahrávány na videokazetu.

 Konektory pro připojení externích zařízení


    Díky vysokému rozlišení CCD snímače přesahuje kvalita obrázků daleko schopnosti zobrazení TV obrazovky. Návrat na domovskou stránku