Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


  ... návrat do rubriky.


Permanentky Kozákov a Černá hora 2008

Mirek "Radar" Stěhula
 


    Radar (Kozákov) a Scelet (provozovatel startoviště Černá hora) opět nabízí pilotům společné permanentky pro členy LAA, zpětně podle členství v roce 2007.

    Bude mít cenu 350,- Kč plus 10,- Kč poštovného.

    Tyto permanentky je možné zakoupit do konce dubna, poté se společné permanentky neprodávají.

    Dále vám Radar opět nabízí možnost přispět na provoz startoviště Kozákov. Cena pro členy LAA 200 Kč + 10,-Kč poštovného (přijmeme i vyšší příspěvky) opět jen do konce dubna. Poté je příspěvek k uhrazení nájmů na Kozákov pro všechny stejný 400,-Kč / 16 EUR (minimálně, maximální výši neomezujeme).

    Ujistěte se, že jste v roce 2007 byli členy LAA, nečlenům nebudou permanentky za nižší cenu zaslány.


Způsob úhrady:

Hotově
    Hotově bude možné koupit permanentky na akci záložky v Semilech v tělocvičně gymnázia 10.2.2008.

Převodem
    Hlášení o provedené úhradě proveďte pomocí elektronického formuláře na www.sms-semily cz v sekci "kozákov info" nebo sekci "prodej", kde je uvedeno i číslo bankovního účtu.

Složenkou
   Díky, že tento formulář vyplníte i v případě platby složenkou typu C na adresu: Stěhula Mirek, Požárnická 505, 513 01 Semily. Do zprávy příjemci napište číslo PL.    Je nutné, aby se příjemci při elektronické platbě zobrazila vaše data včetně čísla pilotní licence a prosím piloty, aby si zaplatili do konce dubna a poté nevyžadovali výjimky. Denní startovné Kozákov je stanoveno na 50,-Kč.

    Těšte se na jaro a včas se na něj připravte!


 Návrat na domovskou stránku