Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


  ... návrat do rubriky.


SkyFly server na prodej ?

Standa Hlavinka
 

    Tož to je nejaká blbost, né? Když sa s tým deset roků piplajú, tož to přece včíl nebudú prodávat. A nebo že by právě proto?

    Deset let je opravdu hodně a přitom to uteklo jako voda. Vidím to hlavně na lidech kolem, jak poněkud zestárli a někteří dokonce i mírně zblbli. Ještě že mě se to netýká, kurňa! Možná v roce 1998, před těmi deseti lety, když server SkyFly začínal, si někteří lidé ťukali významně na čelo, ale naštěstí je to brzy přešlo. No, čo bolo, bolo. Terazky bych měl zase zkusit dělat něco jiného. A nebo nedělat vůbec nic, to možná taky není až tak úplně špatná myšlenka. Vloni v prosinci jsem si to na malém ostrůvku uprostřed oceánu na několik týdnů vyzkoušel a musím přiznat, že to nebylo nijak obtížné a šlo mi to docela pěkně. Doma je sice doma, to je pravda, ale třeba Polynésie je zase Polynésie.

    Takže je víc než pravděpodobné, že SkyFly server změní od nového roku 2009 majitele. Ovšem pozor! Nejedná se o pouhý prodej doménového jména SkyFly.cz, jak to v dnešní době často bývá při podobných transakcích zvykem. V tomto případě jde současně o prodej celého obsahu serveru, tedy veškerých článků, recenzí, fotografií, obsahů on-line rubrik, databází údajů a veškerých fungujících služeb, které server v současné době poskytuje. Snad je z uvedeného dostatečně zřejmé, že to rozhodně nebude nic pro velkou skupinu nemajetných. Zájemci z té druhé, menší skupiny se mohou hlásit na emailových adresách standa@skyfly.cz a robert@skyfly.cz a nebo se za námi zastavit v Ostravě na rohu ulic Stodolní a Pobialova. Stručně a výstižně řečeno - deset roků a dost.

 Bez komentáře


 Návrat na domovskou stránku