Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


  ... návrat do rubriky.
 1  2  3  4  5  6  7 
 

Mistrovství ČR 2008 - Itálie

David Ohlídal a spol.
    Letošní Mistrovství České republiky se přesunulo do letově zajímavého terénu mezi městy Como a Lecco. Konkrétně do Cornizzola, věrným čtenářům povědomého místečka.

    Sobotní den byl horký a slunečný. Vytrvalci, které neunavila dlouhá cesta, se zúčastnili tréninkového letu. Podmínky byly báječné a fungovaly i roviny. Doufáme, že to nebyl poslední závodní den.

    Také musím zmínit poměrně výrazný nárůst dětiček, a to jak plánovaných, tak i těch neplánovaných, popř. utajovaných. Za všechny jmenuji jen dvojčata Orlíkovic (housenky), malého Slívu, Habroše, Šakala, Radara, atd. Zvláštní je pak vysoká převaha modrookých blonďáků. MČR se nám tak postupně mění v mateřskou školku. Doufám, že to není nakažlivé! Pro jistotu si budu častěji mít ruce.

 Orlíkovic housenky

 Čekání pod startovištěm


Neděle 20.7.2008
    Horký slunečný den připravil českým pilotům asi 3 hodiny čekání na startu. Všichni si ale máme o čem povídat. Poslední závodníci se dostali na start až po 12. hodině, ale to už byl dnešní task ještě před vlastním vypsáním zrušen kvůli přicházející frontě.

    Při vystupování z vývozu už byli téměř všichni čeští závodníci ve vzduchu, naštelovaní na přistání do kempu. Někomu se plánované přistání přímo u stanu povedlo, jinému ne. Ve 14 hodin jsme se tedy stihli přesunout do městečka Lecco, kde probíhala acroshow. Na programu byly skoky paraglidistů a parašutistů z vrtulníku, kreace akrobatických letadel, Redbull Air Race týmu a stíhacího letadla. Problém s pozdní otvíračkou všech místních pizzerií jsme dnes vyřešili dobrou večeří v kempové restauraci.

 Čeští sportovci


pokračování článku

 Návrat na domovskou stránku