Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


  ... návrat do rubriky.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 

 

Mistrovství světa 2007 - Manilla

David Ohlídal & spol. Český tým

Sobota 24.2.2007
    To by nebyla naše partička, aby hned na začátku neutrpěla nějaké ty ztráty. Tak schválně, můžete hádat. Velcí favorité jsou Karel s Renčou, kteří opět nezklamali. Karlík si to vybral hned na letišti v Praze. Jeho procesor fungoval pouze v úsporném režimu, asi si v noci opomněl nabít baterie, takže zapomněl své drahocenné přístroje na letišti v Ruzyni. Renči to vydrželo o něco déle. Při vrcholné fázi přípravného procesu v Manille dala nejen akrobatickou sestavu ve vzduchu, ale i na trampolíně. Bohužel trampoška nevydržela a s ní i Renčino koleno. Na stopadesátý dotaz přátel, co se ti vlastně stalo, odpovídá: "To je vpohoó, s tím se dá lítat. Jenom prasklý meniskus, vazy byly naštěstí přišité dobře." A odbelhala se do stínu ledovat nohu.

 Rusové

 Na startovišti


 Bez komentáře

    Aklimatizaci, spáleniny i závody v Brightu máme úspěšně za sebou a teď začne ta hlavní zábava, kvůli které jsme všichni přijeli. Zítra nás čeká první závodní den.

    A jak se na to všichni připravili? Například Tomík rád paličkuje a ze setrvačnosti si ještě teď v noci hraje s uzlíkama, pardon s culíkama. Karlík si programováním vydělává na nové kompjútry a Peťule, jako správná slušná žena, odmítá každého gentlemana. Renča se radši stále chladí.

    Vypadá to, že jsme na Austrálii ready, tak držte palce!


pokračování článku

 Návrat na domovskou stránku