Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


   1  2  3  4  5  6  7  8 
 

Sobota 25.3.2006
    Nejlepší počasí celého týdne jako kdyby čekalo na úplně poslední den závodu. Stejně tak obyvatelé městečka Castelo, kteří se v obrovském počtu už po ránu vydali na sobotní výlet na startoviště a tvoří teď svými těly masivní bariéru za zády startujících pilotů.

    I přes skvělé podmínky je dnešní vyhlášená disciplína s ohledem na večerní zpracování výsledků a vyhlášení vítězů závodu poměrně krátká, měří jen 53km. Stejně tak se předpokládá, že většina pilotů doletí do cílové pásky a svozy se tak dnes výrazně zjednoduší a hlavně zrychlí.

 Diváci na startovišti

 Tandem s dalším pasažérem

 Startuje František Pavloušek


 Před startem

 Vítězové závodu

 Vítězky ženské kategorie

    Do cíle se dnes skutečně dostává rekordní počet 116 pilotů. Nejlepší čas má Rakušan Rudi Untermoser, druhý je domácí Brazilec Olympio Faissol a třetí Švýcar Stefan Wyss. V pořadí žen dnes vítězí Petra Krausová, druhá je Ewa Wiesnierska a třetí Japonka Keiko Hiraki.

    V celkovém pořadí si tedy na stupně vítězů po dnešním ukončení závodu vystupují Švýcar Christian Maurer (loňský celkový vítěz) a Češi Tomáš Brauner s Martinem Orlíkem. V ženské kategorii pak Ewa Wiesnierska (loňská vítězka ženské kategorie), Karin Appenzeller a Noriko Mizunuma.


Zajímají vás celkové výsledky tohoto závodu ?

 Návrat na domovskou stránku