Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


  ... návrat do rubriky.
 1  2  3  4  5  6  7 
 

PWC 2007 - Itálie

Taťána Loníčková Digifly Flyer 2

    Třetí závod letošního Světového poháru se koná stejně jako před dvěma lety v oblíbené a na počasí vřelé italské destinaci Cornizzolo, ležící blízko jezer Como a Lecco. Podle mého názoru je to jedno z nejteplejších míst na naší planetě. Zkušenosti z minulých let ukázaly, že tak, jak vřelí a pohostinní jsou italští organizátoři, stejně tak jsou vřelí i místní zlodějíčci. Početná česká reprezentace sem přejíždí z právě ukončeného Mistrovství ČR, což umožňuje vybalit stany složené jen před pár hodinami, stihnout koupačku v jezeře a ještě se v klidu zaregistrovat.

    My jsme spolu s Frantou vyfasovali každý jednoho Japonce, kterým takto oplácíme jejich pohostinnost během prvního závodu PWC, který se konal v dubnu v Ibaraki. Je velmi zábavné je pozorovat, jak fotí úplně všechno včetně přípitku s pivem při příjezdu.

    Předpovědi počasí jsou na celý týden fantastické. Po období dešťů, které způsobily zvednutí hladiny jezer a tím i rojení mraků komárů, repelentu spolehlivě odolávajících, konečně nastupuje u padáčkářů oblíbená tlaková výše.

 Tréninkové sobotní létání


pokračování článku

 Návrat na domovskou stránku