Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


   1  2  3  4  5 
 

Neděle 8.6.2008
    Petr Jančík, ten "lhář" meteorolog, nelhal. Šedivo, kam se podíváš. Organizátor Kamil Konečný i přes to stále zamýšlí výjezd na Javorník a nedá se nikým přesvědčit, že to skutečně smysl nemá. Prý po půl hodině hledání nějaké optimistické předpovědi zvítězili a jednu někde na internetu vyštrachali. A samozřejmě ta jediná bude správná.

    Na půl desátou vyhlašuje sraz i s výbavami, že se asi vyrazí. Odjezd nakonec také oddaluje, páč se nad námi nic nemění a v deset to za Kamila rozhoduje startovní výstřel, který se ozývá z hor.

    Takže volná zábava, jako obvykle, začíná. Většinou pod střechou, páč se spustil neuvěřitelný liják, někdo ve společnosti počítačů, jídla, spánku a tak. Prostě regenerujeme na večerní párty ve Sport Parku Honzy Jílka, který slaví první narozeniny po loňském "znovunarození" ve Španělsku.

    Na třetí hodinu nám organizátoři objednali zajímavé povídání cestovatele a zakladatele první české padáčkářské firmy Boomerang Jardy Jindry o jeho cestách po světě. Dozvídáme se všechno veřejné i zákulisní o Rallye Paříž-Dakar, zíráme na přenádherné fotky a rozehříváme se na večerní oslavu.


 Hermik s paničkou

 Norbert na obědě


pokračování článku

 Návrat na domovskou stránku