Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


   1  2  3  4  5  6  7 
 

Čtvrtek 24.8.2006
    Po včerejším večeru se stanové městečko probouzí jen ztěžka, ale dnešní ráno vypadá mnohem více nadějně pro létání než včerejší "kiša", a tak byl na ranním briefingu ohlášen odjezd na startoviště Gozd.

    Po krátkém občerstvení v hospůdce poblíž startoviště se piloti přesunuli na start a vzhledem k obavám o stálost počasí si vcelku spěšně připravovali své nádobíčko. Krátce po 12. hodině byla na briefingu vyhlášena relativně krátká disciplína Race to goal o celkové délce 31,7 km přes 3 otočné body.

 Na startu

 Na startu


 Katka Pánková

 A pak že nerostou

    Vzhledem k nízkým základnám a kouřmu nebylo zachycení vůbec zadarmo a základny měly výšku cca 1600 metrů. I přesto do cíle doletělo celkem 16 pilotů. Nejrychlejší byl vítěz dnešní disciplíny František Pavloušek, těsně za ním Luděk Procházka a na třetím místě Michal Šneiberg. V celkovém pořadí se tak na čelo závodu dostal po dnešku František Pavloušek a odsunul Luďka Procházku a Mirka Stěhulu o jednu příčku níž. Někteří piloti stihli ještě po přistání zajít na houby a byli velmi úspěšní. Výhled počasí nevypadá nijak růžově, a tak všichni vzýváme nebesa, abychom zde ještě pěkně polétali.


pokračování článku

 Návrat na domovskou stránku