Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


   1  2  3  4 
 

 Příprava masa

Pátek 25.4.2008
    Hnus, jinak se to počasí nazvat nedá, ale to jste asi všichni viděli sami. Myslím, že nikoho to v republice neminulo (tedy v Beskydech prý ještě dneska mrchy lítali, ale určitě je to muselo též dostihnout, spravedlnost musí existovat!). A tak pár lidí prchá do svých domovů, využít den pracovně či s drahými polovičkami. Tudíž je tu přes den mrtvo. Pár lidiček si zalézá nahoru do Skleníku a sjíždějí jeden film za druhým, zbytek tu zevluje dole a cvaká do počítačů. Pracovně nebo jen tak.

    Zpestřuje nám to tu náhlý puch z vyhořelého místního počítače, takže ho Tomáš, správce Rané, jde vyvětrat. Na naše dotazy, jestli nechce vodítko, radši nereaguje. V následku tohoto si začínáme vyprávět historky o přepracování nebo společenském unavení a počítači. Jednou si tady jeden místní borec hluboko v noci prý nastavil na plochu svoji fotku s pivem a ťukal si s monitorem. Naštěstí prý přežil. Avšak Peťánek vítězí. Příběh, že si jednou místo do popelníku odklepl na monitor na ikonku koš, a pak ho vysypal, byl suverénně nejlepší.

    Navečer se obloha rozjasňuje, a proto část osazenstva vybíhá nahoru a nadšeně si svahuje až do soumraku. Vylítaní se vrháme na masíčko, které nám grilují organizátoři a udobřujeme si bohy na zítra, aby vyšlo krásné kolo.

    Ještě malá oprava - partička přes den nahoře nesjížděla jeden film za druhým. Podle pozdějšího svědectví viděli jenom jeden a další tři hodiny vybírali ten druhý. Zítřejšímu letu zdar!


 Na kopci

 Vedle kopce


pokračování článku

 Návrat na domovskou stránku