Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


   1  2  3  4  5  6  7 
 

 Zasněžený lijacký hřeben

Pondělí 24.3.2008
    Do dnešního velikonočního rána se moc optimisticky tedy neprobouzíme. Stále prší, a tak to používám jako výmluvu, abych nemusela ven s mou drahou zádí. Z dáli se totiž ozývá křik a nějaké zmatené koledy. Tak nevím, nevím.

    Dopoledne pomalu déšť ustává, mraky se začínají protrhávat a sluníčko začíná vysušovat bahýnko všude kolem. Kluci stále docházejí a naštěstí jen symbolicky zajišťují naše nekonečné mládí a svěžest. Míša, slečna Berta dokonce nazdobila velikonoční vajíčka, kuřátka se čtyřma nožičkama měla u koledníků úspěch největší.

 Notebook-mánie

 Lucka


 Moje maličkost papající

 Na výletě u moře

    Kolem jedné začínáme přemýšlet o výjezdu na kopec, ale bouřky stahující se z všech stran náš úmysl zase rychle hatí. Takže pro dnešek task odpískán a začínáme vymýšlet náhradní program. Po skupinkách se rozprcháváme za různými aktivitami. Výlet k moři, do okolních lesů nebo do sauny v Nové Gorici. Zbytek našel zábavu v různých počítačových hrách zde ve velitelském stanu.

    Odpoledne přijíždí v Berušce další skupina závodníků, a to rovnou z Trofea Monte Grappa. Tam si také moc nezazávodili, a tak doufají, že to tady napraví. A počasí se k tomu konečně i naklání, předpovědi se konečně začínají umoudřovat. Toť pro dnešek vše, zase prší…

 Pohřeb


pokračování článku

 Návrat na domovskou stránku