Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


   1  2  3  4  5  6  7 
 

 Šakal

Čtvrtek 27.3.2008
    Péršá a péršá. Slušně řečeno. Asi to většina cítila v kostech, protože po včerejší party dnes vylézáme všichni kolem poledne a po zbytek odpoledne máme o zábavu postaráno vyprávěním peprných historek z včerejšího večera. Někteří se včera odporoučeli už kolem deváté a dvě hodiny na to jsme našli jednoho z nich v potoce. "Odpočíval" s nohama na dně.

    Když už většina odešla do věčných lovišť, tak se tu to zvrhlo v bahnovou válku. Začalo to nevinným rokenrolem, Žaneta a Jirka začali tančit a zakrátko sebou pleskli na zem. A už to začalo, aby to nebylo ostatním líto, rychle jim názorně ukázali, jaké je bahno na tváři, na uchu, v nose. A pak už to tady lítalo vzduchem sem tam. Fotky mluví za vše.

    Jinak dnes nuda. Různě se tu poflakujeme, jíme, vyprávíme. Předpovědi na zítra vypadají taky špatně, zataženo a silný vítr ze severu zrovna nejsou ty pravý ořechový podmínky k létání. Ale doufáme, že aspoň ta sobota, ta by mohla vyjít. A samozřejmě, zákon schválnosti, neděle, den po závodě, má být laťová.


 Žaneta s Jirkou

 Bahenní partička


pokračování článku

 Návrat na domovskou stránku