Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


   1  2  3  4  5  6  7 
 

Sobota 29.3.2008
    A je tu poslední den. Konečně krásně! Jelikož tu dnes probíhá i slovinský Winter Cup, jsme domluveni, že kolo poletíme spolu. Jenže Slovinci jsou joudové, na kopec přijíždějí až po poledni a kolo stíhají vypsat až na půl druhou. To už se ale se severním větrem ženou mraky a zakrývají celou oblohu. A to už jsme se tento týden naučili, že pod zataženou oblohou termika nefunguje. Startovní panika neprobíhá, všichni kromě Renči vypouští vodu a nesměle do toho skáčí. Renča startuje až napotřetí, jednou byla dokonce odvláčena tíhou sedačky do křáku. Nuličkujeme kolem startu a nikdo není ani moc přesvědčen, že se vůbec někam doplazíme. Nakonec se část osazenstva v čele se Šnajbym dostává na 14. kilometr, kde je kolo stopnuto z důvodu deště. Dnešní kolo je ohodnoceno 94 body pro vítěze, a proto dnešní výsledky celkovým pořadím moc nezamíchají.


 Start

 Vítězové kategorie Junioři


 Renča Kuhnová a Milan Masox Masařík

 Celkoví vítězové závodu

    To bychom byli smutní, kdybychom si zde neprožili veškeré typy počasí. Chyběla nám k tomu pořádná vichřice. Borja zaútočila tak hodinku po našem přistání a rozhodně se s námi nemazlila. Sborově jsme drželi hlavní stany a ty soukromé svorně lehly. V lepším případě. Naštěstí po hodince vítr utichá a vyhlášení celkových výsledků závodu může proběhnout v klidu bez létajících předmětů všude kolem.

    Z celkového vítězství se raduje Renáta Kuhnová, v kategorii Performance si první cenu odnáší Honza Jílek. Juniory překvapivě vyhrává, kdo jiný než Michal Šneiberg. Masíčko a pivíčko mizí v žaludcích před očima, zábava se rozjíždí.

 Po vichřici


Zajímají vás celkové výsledky tohoto závodu ?

 Návrat na domovskou stránku