Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 

Čtvrtek 6.7.2006
    Teamleader nám po ránu přináší informace o počasí, které je ideální na to, zahájit večírek co nejdříve. Vyhlídky na další dny vypadají podpásově. Děda Lebeda se rozhodl udělat si americký den, tzn. že dnes vůbec nevyleze z postele.

    Chladné ráno si Petra zpříjemňuje vyplňováním dotazníku pro japonský magazín, kde v kolonce nejoblíbenějšího pilota bez váhání píše soudruha Gagarina, protože létá vysoko a bezpečně.

    I když je neletové počasí, sportovní vyžití v Morzine Avoriaz je opravdu široké. Pro piloty jsou zdarma zajištěny tenisové kurty, bazén, koupaliště a lanovky. Městečko ale hlavně žije downhillery, kteří zde mají dokonalé zázemí a nespočet úžasných tratí. Zapálený turista ovšem utratí za půjčení dobrého downhill kola asi 70 Euro za den. K mému překvapení se z kopce vrhají nejen muži, ale i ženy a děti jakéhokoliv věku!

 Příprava na suchu

 Souboj


 Rafťák Karel

    Po oficiálním zrušení dne se část českého týmu vydává na raftařský výlet do Courmayeur (Aosta) v Itálii, který nám domluvil náš italský přítel Davide Cardona. Po bezpečnostním zaškolení a poučení o základních povelech jsme se již zcela promočení od neustávajícího deště vrhli do vln divoce vyhlížející řeky. Všichni dopluli kupodivu v pořádku a muž přes palubu se nekonal. David s Tomášem se nechali slyšet, že od toho čekali mnohem více, Tomáš se prý dokonce nudil.

    Po vyčerpávajícím odpoledni následovala ochutnávka úžasné italské zmrzliny a vynikající pizzy. Byl to prostě fantastický výlet, který bychom kvůli předpokládaným pátečním bouřkám mohli ještě zopakovat. Ovšem nejspíš, soudím podle litrů vypitého vína, se zítra bude jednat o zcela odpočinkový den.

 Naostro


pokračování článku

 Návrat na domovskou stránku