Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 

Úterý 11.7.2006
    Dnes se opět probouzíme do krásného slunečného rána a téměř vše jde ve starých kolejích. Peter Vrabec vypráví o včerejším kole: "Byl som 4 metre pod vrcholkom, tak som nohami rozkopal skaly a preletel na druhú stranu."

    Tresty za létání v mracích byly přísnější, než jsme předpokládali a všem sedmi závodníkům dali nula bodů. Po tomto zákroku se promíchaly i pozice na prvních 20 místech ku prospěchu českého týmu. Také vyšlo najevo, že anglický pilot Russel Ogden, který zapříčinil Martinovu nehodu, je značně zmatený. Při včerejším tasku se totiž snažil přesvědčit ostatní, že se točí levá a navíc ho dosud nenapadlo se za svoje provinění vůči Martinovi omluvit. Ten dnes podstoupil operaci, která byla podle scanneru nutná. Teď už mu jen přejme, ať rychle srůstá.

    DJ Techno nás po mnohých stížnostech mile překvapuje příjemným reggae. Počasí se zdá býti velmi slibné a organizátoři se proto rozhodli pro opravdu dlouhý task s mnoha možnými alternativami. Task typu Race dnes vede přes 4 otočné body a má délku 91 kilometrů.

 Rozbor trati

 Paolo Zammarchi

 Maďaři


 Start v Les Gets

 Helia

 Russel Ogden

    Task se našim pilotům jevil jako moc hezký. Jeden z otočných bodů vedl kolem 2km skalnaté stěny. "Bylo to úžasné," popisuje Amerigo. Pouze David je "velmi nespokojen" se svým závěrečným rozhodnutím, které ho stálo asi 15 míst. Karel si to dnes užil od začátku do konce a v celkovém pořadí si po dnešku výrazně polepšil ze včerejšího 16. na celkové 10. místo.

    Vítězem dnešní disciplíny se stal časem 2 hodiny a 45 minut Andi Aebi ze Švýcarska, o 6 minut pomalejší byl dnes Ital Luca Donini a o necelých 20 sekund za ním zůstal Rakušan Helmut Eichholzer, neúnavný bojovník z loňského ročníku dramatického závodu s názvem Red Bull X-Alps.

    V celkovém pořadí závodu je na čele italský závodník Luca Donini, těsně za ním se ztrátou 37 bodů Švýcar Christian Maurer a o 132 bodů za ním Tomáš Brauner.

    V kategorii žen (pořadatel ještě nezveřejnil) je zatím v čele Petra Krausová o 9 bodů před Ewou Wisnierskou. Ještě dva dny a bude hotovo. Tak držme pěsti.

 Na trati


pokračování článku

 Návrat na domovskou stránku