Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 

Pondělí 10.7.2006
    Okamžitě po ránu Karel zhodnocuje, že do své postele pustí pouze osoby bez jídla, neboť se celou noc cítil jako princezna na hrášku! To půjde ale jen stěží, vzhledem ke strategické pozici jeho postele. Mým denním chlebem se zase stal nákup mléka, které se neuvěřitelně rychle spotřebuje. Stala se ze mě mlékařka.

    Tomáš dnes naštěstí zaspal breafing a to ho zachránilo od zbytečného rozčilování kvůli trestům za létání v mracích. Trest dostane sice asi 6 lidí ve vedoucích pozicích (100 bodů) ovšem kromě Valiče a Maurera, kteří ale zhřešili úplně stejně.

    Nejdůležitější otázka pro dnešek je: "Co řekl italský hráč Zidanovi, že dostal hlavičku?"

 Avoriaz - město duchů

 Cesta na start

 Briefing


 Modlitba

 Těžký start

 Start

    Task typu Race to goal přes čtyři otočné body v délce 88km na startovačce v Avoriaz (městě duchů) se organizátorům povedl. Byl pěkný a technický, první pastičkou byl otočný bod č. 1, kde obrovský nasluněný kopec nefungoval tak, jak se předpokládalo. Další dělení nastalo v rovinách, kde mazaně umístěný otočný bod nenechával dostatek výšky skoro nikomu, kdo se vracel nazpět. Hlavní dělení proběhlo před posledním otočňákem, kdy vedoucí skupina musela zpomalit a dozvedat se. Toho využila druhá skupina, která na ten popud zvolila jinou trasu a dolétla jako první. Vyhrál Luka Donini, druhý Urban Valič a třetí Christian Tamegger. Další pořadí: 13. Petra Krausová, 20. David Ohlídal, 23. František Pavloušek, 27. Karel Vrbenský, 77. Hanka Matyásková, Tomáš Brauner - chyba při výpočtu! Snad to zítra přepočítají.


pokračování článku

 Návrat na domovskou stránku