Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


   1  2  3  4  5  6  7 
 

 Raut

Sobota 26.4.2008
    Předpověď silnějšího větru se lehce potvrdila a tomu napovídá i ródeo na startu. Stačilo se tam jenom dostat, zapnou kabinku nahoru a už jste tam byli. Dnešní task o délce 31 km se letěl bokem na vítr. Pro některé byla opět pohřební velká dolina, kde se neprotlačili proti větru. Letěly se dvě trasy. Průzkumník Karel Hübl to vzal rovinou a vyplatilo se mu to tak, že stačil i závodničkám a skončil dnes třetí. Většina to však jede horami a bojuje proti silnému větru. Přesto se do cíle dnešní disciplíny dostalo 14 šťastných pilotů. Z našich doplachtili Patrik, Renča a Lukáš Klím.

    Být o půl třetí na zemi, zrovna když dolina začíná skvěle chodit natolik, že zpozdilci mají problém přistát na dead line. Kumulostrády, osmičkové stoupáky do 2800 m, výhledy na Tatry, pivko po přistání, co víc si může dneska člověk přát. Snad jen dobrá večeře v podobě švédských stolů, jak nám to na vyhlášení připravili.

 Na startu

 Start


 Na trase

 Místní kočky

    Tímto dnem je zakončeno Mistrovství Slovenska, které je platné i po dvou kolech. Vítězem se stal PerfectFly Club a jak jinak než oba bratři Vyparinové s třetím Robem Kaučárikem. Z našich nejlépe plachtil Karel Hübl (6.) a Patrik Vyhlídal (7.). V kategorii Performance zvítězil Peter Mensák a v ženách Renča Kuhnová.

    Dalo by se říct, že se létalo každý den, a ty poslední excelentně. Krajinka na cross country jako stvořená, trocha dobrodružství po přistání, ale přitom to máme skoro za rohem. Rádi bychom poděkovali organizátorům bratrům Vyparinovcům za skvěle zorganizované preteky no a příště zase čau!

 Vítězky kategorie Ženy - Julka, Tatranka a Renča


Zajímají vás celkové výsledky tohoto závodu ?

 Návrat na domovskou stránku